Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

 

    Powiększacz.pl to strona na której znajdziesz

    niezbędne informacje dotyczące powiększania penisa.

  • Niezawodne metody powiększania członka

  • Sposoby na stalowe erekcje

  • Udane życie seksualne

 

 

Największy penis świata 

 

Istnieje wiele mitów i opowieści na temat najdłuższego penisa na świecie. Co istotne wiele z nich to po prostu mity krążące po całym świecie (szczególnie dzięki medium jakim jest internet). Nieprawdą jest na przykład mit o mężczyźnie z członkiem tak dużym że odpływ krwi w trakcie erekcji powodował jego omdlenie. Budowa organizmu oczywiście wyklucza taką możliwość, natura potrafi przeciwdziałać takim sytuacjom.daj-jej

 

Oficjalnie największy penis na świecie został zmierzony na początku XIX w. przez dr. Roberta Dickinsona. Zgodnie z jego pomiarami anonimowy mężczyzna miał członka o długości 33,7 cm i grubości 16 cm.

 

Nieoficjalny rekord należy do mężczyzny u którego pomiaru w 1969 r. dokonał Dr. David Reuben. Choć do dzisiaj fakt ten nie został on zweryfikowany długość penisa tego mężczyzny wynosiła podobno aż 35 cm.

Oficjalnie największy

 

W chwili obecnej oficjalnie zarejestrowanym posiadaczem największego penisa na świecie jest mieszkaniec Nowego Jorku John Cardeli największy penis świataFalcon (na zdjęciu obok). Pomiaru dokonano w obecności kamer podczas kręcenia programu dokumentalnego pt: „Największy penis świata” (The World's Biggest Penis) . Jego członek ma 24,13 cm długości w spoczynku i aż 34,29 cm w erekcji.

 

John Falcon jest w Stanach Zjednoczonych dość rozpoznawalną osobą. Pracuje jako aktor, gospodarz programu typu talk-show, grywał w sitcomach oraz filmach pełnometrażowych.

 

Wielki penis nie oznacza jednak dla Falcona większej przyjemności. Od kilkunastu lat żyje samotnie gdyż po prostu nie może znaleźć odpowiedniej partnerki.

 

„Kiedy spotykam ludzi ciężko przychodzi im spojrzeć mi w oczy, widzą tylko to co mam w spodniach. Stało się to dla mnie prawdziwym problemem. Kiedy byłem młodszy chodziłem w obcisłych spodniach i codziennie sypiałem z inną osobą ale po prostu się wypaliłem. Mój ostatni związek zakończył się w 1996 r. Teraz chciałbym znaleźć spokojną dziewczynę która nie traktowałaby mnie jako wybryk natury.” - powiedział w wywiadzie dla The Sun.

 

Największy penis w świecie zwierząt

 

Największy penis w królestwie zwierząt występuje u waleni – średnia długość 3,6 metra.

 

Proporcjonalnie do wielkości ciała największe penisy posiadają pąkle (morskie skorupiaki) których narząd kopulacyjny przekracza 40 razy długość ich ciała

 

 

 

Wszystkie wiadomości zawarte na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Decydując się na jakąkolwiek ingerencję we własny organizm powinieneś zasięgnąć porady lekarza.