Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

 

    Powiększacz.pl to strona na której znajdziesz

    niezbędne informacje dotyczące powiększania penisa.

  • Niezawodne metody powiększania członka

  • Sposoby na stalowe erekcje

  • Udane życie seksualne

 

Jak powiększyć penisa ?

 

To pytanie zadaje sobie setki tysięcy mężczyzn na całym świecie. Istnieje szereg metod umożliwiających powiększanie penisa. Skuteczność niektórych z nich pozostaje dyskusyjna, efektywność innych z kolei została potwierdzona badaniami. Poniżej znajdziesz krótkie opisy każdej z metod wraz z linkiem kierującym do bardziej szczegółowych informacji. Sprawdź który ze sposobów jest dla Ciebie najlepszy.
jak powiększyć penisa

 

Jak powiększyć penisa? - odpowiedź znajdziesz poniżej. 

Ekstendery penisawięcej...

Urządzenia których zadaniem jest stałe rozciąganie tkanek członka. Po prostu zakładasz i nosisz je pod ubraniem. Z czasem penis powinien zyskać na długości i obwodzie.

 

Pompki penisa  - więcej...

Urządzenia wykorzystujące podciśnienie w celu zwiększenia objętości prącia. 

 

Operacje chirurgicznewięcej...

Teoretycznie szybki i łatwy sposób umożliwiający powiększanie penisa. Niestety jak każda operacja wiąże się z ryzykiem powikłań.

 

Tabletki powiększającewięcej...

Suplementy diety (zazwyczaj kompozycje ziół) mające wpłynąć na rozrost tkanek członka. 

 

Ćwiczenia powiększające penisa tzw. JELQwięcej...

Zestaw ćwiczeń mających rozciągać ciała jamiste i przez to powiększać penisa. Podobno ćwiczenia te  kilka wieków temu opracowali mieszkańcy środkowego wschodu. 

 

Metody kosmetycznewięcej...

Pozwalają na optyczne powiększanie penisa bez powodowania realnego przyrostu obwodu czy długości. Dzięki zastosowaniu tych metod Twój penis po prostu będzie wyglądał na większego.

 

 

Od tego powinieneś zacząć! - kiedy zdecydujesz jak powiększyć penisa

 

1. Zmierz swojego penisa

Jeżeli rzeczywiście interesuje Cię powiększenie penisa zanim przystąpisz do stosowania jakiejkolwiek metody powinieneś zmierzyć wielkość swojego członka. Jest to kluczowe dla określenia późniejszych rezultatów. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić sprawdź tutaj - Jak prawidłowo zmierzyć swojego członka.

 

2. Kiedy znasz już dokładne wymiary swojego członka i zdecydowałeś  jak powiększysz swojego penisa rozpocznij prowadzenie dzienniczka postępów. Po prostu co kilka dni zapisuj wyniki kolejnych pomiarów. W ten sposób łatwo będzie ci stwierdzić  o ile twój członek się powiększył.

 

3. Cierpliwie czekaj na rezultaty

Stosowanie konkretnej metody może różnić się czasem działania u różnych ludzi. U niektórych powiększenie penisa może nastąpić stosunkowo szybko, u innych z kolei potrzeba więcej czasu. Tak jak w przypadku rozwoju mięśni organizm każdego człowieka inaczej reaguje na bodźce.

 

4. Unikaj bólu! Ból jest ostrzeżeniem które daje ci twój własny organizm. Jeżeli metoda którą wybrałeś sprawia ci ból natychmiast przerwij!

 

3. Decyzję o tym w jaki sposób powiększyć penisa najlepiej najpierw skonsultować ze specjalistą!

 

 

 

 

Wszystkie wiadomości zawarte na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Decydując się na jakąkolwiek ingerencję we własny organizm powinieneś zasięgnąć porady lekarza.