Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

 

    Powiększacz.pl to strona na której znajdziesz

    niezbędne informacje dotyczące powiększania penisa.

  • Niezawodne metody powiększania członka

  • Sposoby na stalowe erekcje

  • Udane życie seksualne

 

Ekstendery - dowiedziony badaniami sposób powiększania penisa

 

      Wśród wielu sposobów umoąliwiających powiększanie penisa istnieje metoda której skuteczność potwierdzona została licznymi badaniami i próbami klinycznymi To użycie tak zwanych ekstenderów o których więcej dowiesz się w poniższym artykule.

 

Czym jest ekstender?

 

      Generalnie można powiedzieć że ekstender to urządzenie przeznaczone do noszenia na penisie w stanie spoczynku. Dzięki możliwości regulacji dostosowuje się jego rozmiar do wymiarów członka a następnie regularnie zwiększa rozciągając tkanki penisa. Aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty powinno się go nosić przez kilka godzin dziennie. Przedłużenie penisa tą metodą wymaga również stosowaniu przerw w noszeniu urządzenia.

 

Jak to działa?


      Chociaż sam ekstender jest stosunkowo nowym wynalazkiem zasada jego działania znana jest ludziom od dziesiątków pokoleń. Sposób jego funkcjonowania opiera się bowiem na możliwości ludzkiego ciała do przystosowywania się do nowych warunków. Na pewno wiesz że rozwój muskulatury wymaga regularnych ćwiczeń czyli po prostu działania w warunkach większego wysiłku. Podobnie odbywa się rozwój powierzchni płuc u sportowców – większe zapotrzebowanie na tlen powoduje fizyczne zmiany w organizmie. Ekstender działa na dokładnie tak samo. Jego stosowanie powoduje regularne rozciąganie tkanek prącia i przez to powiększanie i wydłużanie penisa.

 

powikszanie      powiekszenie

 

Czy ekstender jest lepszy od innych metod?

 

      Ekstender łączy w sobie bezpieczeństwo i skuteczność co jest rzadko spotykane w innych metodach. Operacje powiększania członka dają dobre rezultaty ale są drogie i wiążą się z niebezpieczeństwem. Brak jest dowodów potwierdzających skuteczność suplementów obiecujących powiększenie penisa chociaż w połączeniu z innymi metodami dają bardzo dobre rezultaty.

Skuteczność ekstenderów potwierdzona została w licznych badaniach.

 

Jakich rezultatów mogę się spodziewać?

 

      Uzyskanie wzrostu rozmiarów penisa wymaga stosowania ekstendera co najmniej przez kilka godzin dziennie. Dlatego jeżeli rozważasz użycie tego typu urządzenia wybierz takie które przede wszystkim jest wygodne.

      Ponieważ każdy z nas jest inny rezultaty zależą całej grupy czynników. Standardowo jednak w pierwszych trzech miesiącach można zyskać 2,5 do 3,5 cm. Oczywiście wydłużając okres stosowania przyrosty będą jeszcze większe. Tak naprawdę to jak długo zamierzasz stosować ekstender zależy tylko od Ciebie i od wyników jakie zamierzasz osiągnąć.

Co najważniejsze przyrosty penisa uzyskane przy pomocy ekstendera są stałe. Twój penis pozostanie większy na zawsze.

pomiar

Jak używać ekstendera?

 

      Użycie ekstendera jest bardzo proste -wystarczy założyć urządzenie na członek. Co istotne należy co jakiś czas sprawdzać prawidłowy przepływ krwi w członku. Ważne jest również stosowanie regularnych przerw w stosowaniu aby zapewnić organizmowi czas na regeneracje tkanek a więc wzrost. Powiekszanie penisa ta metodą jest bardzo łatwe.

 

Czy to jest bezpieczne?

 

      Tak. Ekstendery posiadają atesty oraz rekomendacje zapewniające bezpieczeństwo użytkowania. Jeżeli postępujesz zgodnie z instrukcją uzyskasz przyrost tkanek penisa.

 

Czy można używać ekstendera w leczeniu stwardnienia plastycznego prącia (choroby Pyroniego)?

 

Tak. Ekstender może zredukować krzywiznę prącia jednak w każdym przypadku niezbędna jest konsultacja medyczna.

Peyronie

 

Dlaczego ekstender?

 

      Do najważniejszych zalet ekstendera należy wygoda i łatwość jego stosowania. Nie trzeba angażować mnóstwa czasu w ćwiczenia czy ryzykować zdrowiem przechodząc operacje. Ekstender to 100% gwarancja rezultatów przy minimum wysiłku. Wydłużanie penisa jest łatwe!

 

Przykłady dostępnych na rynku ekstenderów

 

andro

 

 

 

Andropenis Gold

       KLIKNIJ

 

 

 

  

penisplus

 

 

                          Penis Plus

                       KLIKNIJ

 

Wszystkie wiadomości zawarte na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Decydując się na jakąkolwiek ingerencję we własny organizm powinieneś zasięgnąć porady lekarza.