Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

 

    Powiększacz.pl to strona na której znajdziesz

    niezbędne informacje dotyczące powiększania penisa.

  • Niezawodne metody powiększania członka

  • Sposoby na stalowe erekcje

  • Udane życie seksualne

 

powiekszaniepenisa

Ćwiczenia mięśnia PC

 

      Mięsień PC (pubococcygeus) zlokalizowany jest pomiędzy moszną a odbytem w pobliżu gruczołu prostaty. Wchodzi on w skład całego systemu kontrolującego wytrysk oraz oddawanie moczu. Najłatwiej jego działanie możesz zaobserwować próbując „pomachać” penisem lub po prostu wstrzymując strumień moczu. Ćwiczenia tego mięśnia nie powiększają penisa ale pozwalają uzyskać niebywałą kontrolę nad wytryskiem oraz erekcją. Dzięki nim możesz również pomóc swojej prostacie. Trenowanie mięśnia PC wpływa na siłę odczuwanych orgazmów.miesiePC

 

Jak ćwiczyć

 

      Jak w każdym programie treningowym niezwykle istotna jest regularność. Najlepiej jest ćwiczyć codziennie. Ogromna zaletą jest fakt że ćwiczenia są niezauważalne dla ludzi postronnych i w zasadzie możesz je wykonywać dosłownie wszędzie w domu, w pracy czy w samochodzie. Celem ćwiczeń jest jest wzmocnienie mięśnia PC a tym samym podniesienie intensywności orgazmów i zadowolenia ze współżycia.

 

Klamry

 

      Klamry są podstawowym ćwiczeniem rozwijającym mięsień PC. Polegają one na naprzemiennym napinaniu i rozluźnianiu mięśnia. Zacznij od serii liczących 30 powtórzeń i stopniowo zwiększaj do 100 i więcej.

 

Zaciskanie

 

      Zaciśnij mięsień wykonując spięcie identyczne z tym którego używasz w celu powstrzymania moczu. Przytrzymaj licząc do pięciu po czym rozluźnij mięsień wykonując przerwę trwającą również ok 5 sekund (policz do pięciu jeszcze raz). Tak wygląda jeden cykl. Na początku wykonuj dziennie dwie do trzech sesji składających się z dziesięciu cykli. Z czasem stopniowo zwiększaj intensywność do 50 cykli w każdej sesji. W ten sposób twoje sesje treningowe trwać będą początkowo nieco ponad 1,5 minuty.

 

      Kiedy osiągniesz poziom 50 cykli ważne jest regularne powtarzanie sesji. Nie ma już wówczas konieczności dalszego wydłużania codziennych treningów, istotne jest ciągłe podtrzymywanie sprawności. W tym celu każdego dnia możesz wykonywać trzy do pięciu sesji każdego dnia o długości od 10 do 50 cykli.

Wszystkie wiadomości zawarte na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Decydując się na jakąkolwiek ingerencję we własny organizm powinieneś zasięgnąć porady lekarza.