Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

 

    Powiększacz.pl to strona na której znajdziesz

    niezbędne informacje dotyczące powiększania penisa.

  • Niezawodne metody powiększania członka

  • Sposoby na stalowe erekcje

  • Udane życie seksualne

 

Sześć pozycji dla krótkiego członka 

 

 

POWIEKSZANIE-CZLONKA

Kamasutra określa mężczyznę z krótkim członkiem jako „zająca”. Mężczyźni z bardziej okazałym przyrodzeniem to „byk” oraz „koń”. Krótki penis nie oznacza bynajmniej całkowitej niezdolności sprawienia przyjemności kobiecie.

 

Nasi przodkowie już przed setkami lat odkryli w jaki sposób sprawić rozkosz niekoniecznie będąc hojnie wyposażonym przez naturę. Wiele technik i sposobów opisanych zostało w najdawniejszych podręcznikach sztuki miłosnej.

 

Poniżej przedstawiamy sześć wariantów tradycyjnych pozycji które nawet „zającowi” umożliwią głęboką penetrację i dadzą satysfakcję jego wybrance.

 

Mały penis nie będzie już problemem !

 

  • 1 Mężczyzna na górze

 

Kobieta przyciąga kolana do piersi starają się jednocześnie utrzymywać głowę jak najwyżej np.: opierając ją o poduszkę, podpierając się na rękach - pozycja półsiedząca. Jednocześnie stara się pochylić biodra jak najniżej ustawiając wejście do pochwy jak najbardziej ku dołowi. Taki zabieg zwiększy nacisk na ściany pochwy dając bardziej intensywne odczucia.

 gora

  • 2 Nogi na pagony

 

Kobieta leży na plecach, mężczyzna unosi jej nogi trzymając za kostki. Rozszerzając nogi partnerki mężczyzna tworzy literę V. Pozycja ta umożliwia szczególnie głęboką penetrację.

pagony

  • 3 Tylne wejście

 

Jest to wariacja standardowej pozycji „od tyłu”. Mężczyzna wchodzi w kobietę od tyłu jednak to jej nogi pozostają jak najbardziej zwarte podczas gdy jego rozchylone. Kobieta powinna opuścić się na rękach opierając swoją głowę i ramiona na łóżku. Ustawienie ciała pod kątem pozwala jej poczuć się ciaśniejszą lub jemu większym.

tyłu

 

SPRAWDŹ: Czy rozmiar ma znaczenie? - Oczywiście ! - co myślą kobiety:  CYTATY I PRZYKŁADY

 

4 Siedząca kobieta

 

Mężczyzna klęczy lub stoi podczas gdy kobieta siada na krawędzi łóżka, stołu. Kiedy dokonujesz penetracji Twój penis będzie lekko skierowany ku górze uderzając w górną ścianę pochwy. Takie ułożenie zapewni poczucie „ciasności” i odpowiedniego tarcia o ściany pochwy.

siedząca

  • 5 Siedzący mężczyzna

Mężczyzna siedzi a kobieta leży na plecach (dobrym rozwiązaniem w tej pozycji będzie włożenie poduszki pod jej biodra). Kobieta podciąga nogi do swojej głowy.

siedzący

6 Twarzą w dół

 

Kobieta powinna położyć się twarzą w dół na brzuchu ze złączonymi nogami. Pod biodra można podłożyć poduszkę. Mężczyzna siada okrakiem na tuż za pośladkami partnerki, rozchyla je na tyle aby rozpocząć penetrację. Kobieta może pomóc mężczyźnie rozchylając początkowo nogi.

ciasno

 

Seks jest niezwykle ważnym aspektem każdego związku. Rozmiar penisa nie powinien być przeszkodą w odczuwaniu przyjemności przez obojga partnerów. Powyższe pozycje pozwolą na głęboką penetrację nawet przy krótkim członku.

 

O tym jak skutecznie powiekszyć penisa przeczytasz w dziale metody powiększania penisa.

 

 

 

 

cover_6254_2

 Stań się doskonałym kochankiem,znajdź punkt G i dowiedz

się jak doprowadzić kobietę do wielokrotnego orgazmu.

 

  DARMOWY FRAGMENT

POBIERZ

Wszystkie wiadomości zawarte na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Decydując się na jakąkolwiek ingerencję we własny organizm powinieneś zasięgnąć porady lekarza.